Näyttelijäntaide

Lista näyttelijäntaiteen opiskelijoista ja alumneista.

Opiskelija- ja alumniesittelyt

Tutustu tällä sivulla näyttelijäntaiteen opiskelijoihin ja viimeisimpiin alumneihin. Kuvia klikkaamalla löydät henkilöesittelyt ja yhteystiedot.

Yhteystiedot

  • Elina Knihtilä

    +358505240927
    elina.knihtila@uniarts.fi
  • Kristian Smeds

    +358504359655
    kristian.smeds@uniarts.fi

Maisteriopiskelijat, vuosikurssi 2015

    • Veera Herranen

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2015
    • 0407515172
    • veera.herranen@uniarts.fi
    • Jutta Järvinen

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2015
    • 0408243474
    • jutta.jarvinen@uniarts.fi
    • Elviira Kujala

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2015
    • 0407308268
    • elviira.kujala@uniarts.fi
    • Asta Sveholm

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2015
    • 0405073794
    • asta.sveholm@uniarts.fi
    • Nenna Tyni

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2015
    • 0400942186
    • nenna.tyni@uniarts.fi

Maisteriopiskelijat, vuosikurssi 2016

    • Lumi Aunio

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2016
    • 0409117570
    • lumi.aunio@uniarts.fi
    • Suvi Blick

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2016
    • 0407187145
    • suvi.blick@uniarts.fi
    • Annika Hartikka

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2016
    • annika.hartikka@uniarts.fi
    • Saana Koivisto

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2016
    • 0404110566
    • saana.koivisto@uniarts.fi
    • Hilma Kotkaniemi

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2016
    • 0400858168
    • hilma.kotkaniemi@uniarts.fi
    • Juho Kuusamo

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2016
    • 0505168617
    • juho.kuusamo@uniarts.fi
    • Aurora Manninen

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2016
    • 0504672577
    • aurora.manninen@uniarts.fi
    • Anssi Niemi

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2016
    • 0400338316
    • anssi.niemi@uniarts.fi
    • Nicklas Pohjola

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2016
    • nicklas.pohjola@uniarts.fi
    • Wenla Reimaluoto

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2016
    • w.reimaluoto@gmail.com

Maisteriopiskelijat, vuosikurssi 2017

    • Anna Airola

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2017
    • anna.airola@uniarts.fi
    • Karlo Haapiainen

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2017
    • karlo.haapiainen@uniarts.fi
    • Inkeri Hyvönen

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2017
    • 0505741890
    • inkeri.hyvonen@uniarts.fi
    • Emma Kilpimaa

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2017
    • 0407345481
    • emma.kilpimaa@uniarts.fi
    • Vilma Kinnunen

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2017
    • vilma.kinnunen@uniarts.fi
    • Sami Lalou

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2017
    • sami.lalou@uniarts.fi
    • Isla Mustanoja

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2017
    • isla.mustanoja@uniarts.fi
    • Tuomas Nilsson

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2017
    • tuomas.nilsson@uniarts.fi
    • Jussi-Petteri Peräinen

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2017
    • 0442865536
    • jussi-petteri.perainen@uniarts.fi
    • Saana Rautavaara

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2017
    • saana.rautavaara@uniarts.fi
    • Karim Rapatti

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2017
    • karim.rapatti@uniarts.fi
    • Otto Rokka

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2017
    • 0503551793
    • otto.rokka@uniarts.fi
    • Ville Saarenketo

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2017
    • ville.saarenketo@uniarts.fi
    • Elias Salonen

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2017
    • elias.salonen@uniarts.fi

Kaksivuotinen maisteriohjelma

    • Onerva Tikka

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, kaksivuotinen maisteriohjelma, vuosikurssi 2019
    • onerva.tikka@uniarts.fi
    • Henna Wallin

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, kaksivuotinen maisteriohjelma, vuosikurssi 2018
    • henna.wallin1@gmail.com
    • Miikka Wallin

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, kaksivuotinen maisteriohjelma, vuosikurssi 2019
    • miikka.wallin@uniarts.fi

Kandidaattiopiskelijat, vuosikurssi 2018

    • Ola Blick

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2018
    • ola.blick@uniarts.fi
    • Tuulia Eloranta

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2018
    • tuulia.eloranta@uniarts.fi
    • Roderick Kabanga

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2018
    • roderick.kabanga@uniarts.fi
    • Eeva Kaihola

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2018
    • eeva.kaihola@uniarts.fi
    • Ella Lymi

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2018
    • ella.lymi@uniarts.fi
    • Eeva Mäkinen

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2018
    • eeva.a.makinen@uniarts.fi
    • Carlos Orjuela

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2018
    • carlos.orjuela@uniarts.fi
    • Jasir Osman

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2018
    • jasir.osman@uniarts.fi
    • Tuuli Paju

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2018
    • tuuli.paju@uniarts.fi
    • Denisa Snyder

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2018
    • denisa.snyder@uniarts.fi
    • Milla Tissari

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2018
    • milla.tissari@uniarts.fi
    • Daniel Virtanen

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2018
    • daniel.virtanen@uniarts.fi

Kandidaattiopiskelijat, vuosikurssi 2019

    • Veera Anttila

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2019
    • veera.anttila@uniarts.fi
    • Ville Hilska

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2019
    • ville.hilska@uniarts.fi
    • Juhana Hurme

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2019
    • juhana.hurme@uniarts.fi
    • Milla Kaitalahti

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2019
    • milla.kaitalahti@uniarts.fi
    • Akseli Lehtinen

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2019
    • akseli.lehtinen@uniarts.fi
    • Kate Lusenberg

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2019
    • kate.lusenberg@uniarts.fi
    • Heikki Nousiainen

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2019
    • heikki.nousiainen@uniarts.fi
    • Alexandra Oupornikova

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2019
    • alexandra.oupornikova@uniarts.fi
    • Nana Saijets

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2019
    • nana.saijets@uniarts.fi
    • Julius Susimäki

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2019
    • julius.susimaki@uniarts.fi
    • Mauno Terävä

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2019
    • mauno.terava@uniarts.fi
    • Juuso Timonen

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2019
    • juuso.timonen@uniarts.fi

Kandidaattiopiskelijat, vuosikurssi 2020

    • Jesse Gyllenbögel

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2020
    • jesse.gyllenbogel@uniarts.fi
    • Akseli Ilvesniemi

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2020
    • akseli.ilvesniemi@uniarts.fi
    • Ronja Keiramo

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2020
    • ronja.keiramo@uniarts.fi
    • Betadi Mandunga

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2020
    • betadi.mandunga@uniarts.fi
    • Mitra Matouf

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2020
    • mitra.matouf@uniarts.fi
    • Samuel Onatsu

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2020
    • samuel.onatsu@uniarts.fi
    • Emma Pälsynaho

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2020
    • emma.palsunaho@uniarts.fi
    • Lina Schiffer

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2020
    • lina.schiffer@uniarts.fi
    • Alvari Stenbäck

    • Näyttelijäntaiteen opiskelija, vuosikurssi 2020
    • alvari.stenback@uniarts.fi

Alumnit

    • Alex Anton

    • Teatteritaiteen maisteri 29.5.2020
    • +358445551794
    • alexanton_9@hotmail.com
    • Emma Castrén

    • Teatteritaiteen maisteri 29.5.2020
    • +358442449062
    • castren.emma@gmail.com
    • Geoffrey Erista

    • Teatteritaiteen maisteri 29.5.2020
    • geoffrey.erista@gmail.com
    • Heli Haapalainen

    • Teatteritaiteen maisteri 11.10.2019
    • +358405318295
    • heli.k.haapalainen@gmail.com
    • Joel Hirvonen

    • Teatteritaiteen maisteri 29.5.2020
    • 0440138477
    • joelhirvonen@gmail.com
    • Linda Hämäläinen

    • Teatteritaiteen maisteri 29.5.2020
    • 0400518892
    • linda.j.hamalainen@gmail.com
    • Pyry Kähkönen

    • Teatteritaiteen maisteri 29.5.2020
    • 0404183288
    • pyry.kahkonen@gmail.com
    • Emil Kihlström

    • Teatteritaiteen maisteri 29.5.2020
    • 0405670753
    • emil_kihlstrom@hotmail.com
    • Katariina Lantto

    • Teatteritaiteen maisteri 12.6.2020
    • 0503382878
    • katariina.lantto@gmail.com
    • Sara Paasikoski

    • Teatteritaiteen maisteri 29.5.2020
    • 0407529098
    • sara.paasikoski@gmail.com
    • Anni Pesonen

    • Teatteritaiteen maisteri 29.5.2020
    • 0452348645
    • anni-pesonen@hotmail.fi
    • Katriina Sinisalo

    • Teatteritaiteen maisteri 29.5.2020
    • 0403568490
    • katriina.sinisalo@outlook.com
    • Sampsa Timoskainen

    • Teatteritaiteen maisteri 13.9.2019
    • +358440240592
    • sampsatimoskainen@gmail.com