Henkilöhaku

Voit etsiä henkilöitä nimellä tai rajata opetus-, tutkimus- tai palveluyksikön mukaan.

14 hakutulosta

    • Colliander, Tuire

    • Tohtorikoulutettava, T/Tohtorikoulutus, Teatterikorkeakoulu
    • tuire.colliander@uniarts.fi
    • Condit, Outi

    • Tohtorikoulutettava, T/Tohtorikoulutus, Teatterikorkeakoulu
    • outi.condit@uniarts.fi
    • Gaudreau, Lynda

    • Tutkijatohtori, T/Tutkimus, Teatterikorkeakoulu
    • +358504683752
    • lynda.gaudreau@uniarts.fi
    • Gröndahl, Laura

    • Yliopistonlehtori, T/Tutkimus, Teatterikorkeakoulu
    • +358503087727
    • laura.grondahl@uniarts.fi
    • Hast, Susanna

    • Tutkijatohtori, T/Tutkimus, Teatterikorkeakoulu
    • +358503598153
    • susanna.hast@uniarts.fi
    • Järvinen, Hanna

    • Yliopistonlehtori, T/Tutkimus, Teatterikorkeakoulu
    • hanna.jarvinen@uniarts.fi
    • Kokkonen, Tuija

    • Professori, T/Tohtorikoulutus, Teatterikorkeakoulu
    • +358503250708
    • tuija.kokkonen@uniarts.fi
    • Laukkanen, Pauliina

    • Tohtorikoulutettava, T/Tohtorikoulutus, Teatterikorkeakoulu
    • pauliina.l.laukkanen@uniarts.fi
    • Porkola, Pilvi

    • Tutkijatohtori, T/Tutkimus, Teatterikorkeakoulu
    • pilvi.porkola@uniarts.fi
    • Rouhiainen, Leena

    • Professori, T/Esittävien taiteiden tutkimuskeskus, Teatterikorkeakoulu
    • +358400792093
    • leena.rouhiainen@uniarts.fi