Henkilöhaku

Voit etsiä henkilöitä nimellä tai rajata opetus-, tutkimus- tai palveluyksikön mukaan.

14 hakutulosta

    • Caldas, Bruno

    • Tohtorikoulutettava, K/Taiteellinen tutkimus, Kuvataideakatemia
    • bruno.caldas@uniarts.fi
    • Elo, Mika

    • Professori, K/Tohtorikoulutus ja tutkimus, Kuvataideakatemia
    • +358503473969
    • mika.elo@uniarts.fi
    • Faber, Jack

    • Tohtorikoulutettava, K/Taiteellinen tutkimus, Kuvataideakatemia
    • jack.faber@uniarts.fi
    • Gorzna, Ewa

    • Tuntiopettaja, K/Nykytaiteen tutkimus, Kuvataideakatemia
      Tuntiopettaja, K/Tila-aikataide, Kuvataideakatemia
    • ewa.gorzna@uniarts.fi
    • Johansson, Hanna

    • Dekaani, Kuvataideakatemia
    • Yhteydenotot johdon assistentin kautta: maria.vataja@uniarts.fi
    • Kantonen, Lea

    • Professori, K/Kuvataiteen tohtoriohjelma, Kuvataideakatemia
    • +358503063073
    • lea.kantonen@uniarts.fi
    • Kaverma, Petri

    • Yliopistonlehtori, K/Kuvataiteen tohtoriohjelma, Kuvataideakatemia
    • +358469237881
    • petri.kaverma@uniarts.fi
    • Närhinen, Tuula

    • Tutkijatohtori, K/Taiteellinen tutkimus, Kuvataideakatemia
    • +358505645561
    • tuula.narhinen@uniarts.fi
    • Oja, Marjatta

    • Vieraileva postdoc-tutkija, Kuvataideakatemian tohtorikoulutus ja tutkimus
    • marjatta.oja@uniarts.fi, marjattaoja3@gmail.com
    • Rainio, Tuomo

    • Lehtori, K/Nykytaiteen tutkimus, Kuvataideakatemia
    • +358505648203
    • tuomo.rainio@uniarts.fi
    • Ziegler, Denise

    • Tutkijatohtori, K/Taiteellinen tutkimus, Kuvataideakatemia
    • +358504080197
    • denise.ziegler@uniarts.fi