Henkilöhaku

Voit etsiä henkilöitä nimellä tai rajata opetus-, tutkimus- tai palveluyksikön mukaan.

11 hakutulosta

    • Anttila, Eeva

    • Professori, T/Tanssinopettajan maisteriohjelma, Teatterikorkeakoulu
    • +358405858415
    • eeva.anttila@uniarts.fi
    • Goria, Gabriele

    • Tuntiopettaja, T/Teatteriopettajan maisteriohjelma, Teatterikorkeakoulu
    • gabriele.goria@uniarts.fi
    • Jaakonaho, Liisa

    • Lehtori, T/Tanssinopettajan maisteriohjelma, Teatterikorkeakoulu
    • +358504481538
    • liisa.jaakonaho@uniarts.fi
    • Kajo, Irene

    • Lehtori, T/Teatteriopettajan maisteriohjelma, Teatterikorkeakoulu
    • irene.kajo@uniarts.fi
    • Kaunisvuo, Tero

    • Tuntiopettaja, T/Teatteriopettajan maisteriohjelma, Teatterikorkeakoulu
    • tero.kaunisvuo@uniarts.fi
    • Piper, Gesa

    • Tuntiopettaja, T/Tanssinopettajan maisteriohjelma, Teatterikorkeakoulu
    • gesa.piper@uniarts.fi
    • Saastamoinen, Riku

    • Yliopistonlehtori, T/Teatteriopettajan maisteriohjelma, Teatterikorkeakoulu
    • +358400792037
    • riku.saastamoinen@uniarts.fi
    • Siren, Kenneth

    • Tohtorikoulutettava, T/Tohtorikoulutus, Teatterikorkeakoulu
    • kenneth.siren@uniarts.fi