Henkilöhaku

Voit etsiä henkilöitä nimellä tai rajata opetus-, tutkimus- tai palveluyksikön mukaan.

8 hakutulosta

    • Grotenfelt, Sara

    • Koreografian opiskelija, vuosikurssi 2019
    • sara.grotenfelt@uniarts.fi
    • Juutinen, Eeva

    • Koreografian opiskelija, vuosikurssi 2019
    • eeva.juutinen@uniarts.fi
    • Kär, Pie

    • Tanssitaiteen maisteri, 2020
    • pietari.karki@gmail.com
    • Makkonen, Anne

    • Tuntiopettaja, T/Tanssijantaiteen maisteriohjelma, Teatterikorkeakoulu
      Tuntiopettaja, T/Tanssin koulutusohjelma, Teatterikorkeakoulu
    • anne.makkonen@uniarts.fi
    • Monni, Kirsi

    • Koreografian professori, Teatterikorkeakoulu
    • +358405456350
    • kirsi.monni@uniarts.fi
    • Pajala-Assefa, Hanna

    • Tuntiopettaja, T/Koreografian maisteriohjelma, Teatterikorkeakoulu
    • hanna.pajala-assefa@uniarts.fi
    • Taijonlahti, Iina

    • Koreografian opiskelija, vuosikurssi 2019
    • iina.taijonlahti@uniarts.fi
    • Unmüssig, Jana

    • Lehtori, T/Koreografian maisteriohjelma, Teatterikorkeakoulu
    • jana.unmussig@uniarts.fi