Henkilöhaku

Voit etsiä henkilöitä nimellä tai rajata opetus-, tutkimus- tai palveluyksikön mukaan.

69 hakutulosta

    • Alanko, Petri

    • Lehtori, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • petri.alanko@uniarts.fi
    • Bister, Reija

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • reija.bister@uniarts.fi
    • Boix Cantó, Fàtima

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • fatima.boix.canto@uniarts.fi
    • Ceysson, Emmanuel

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • emmanuel.ceysson@uniarts.fi
    • Dmitriev, Alexei

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • alexei.dmitriev@uniarts.fi
    • Erkkilä, Lassi

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • lassi.erkkila@uniarts.fi
    • Ferchen, Timothy

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • timothy.ferchen@uniarts.fi
    • Haapaniemi, Anni

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • anni.haapaniemi@uniarts.fi
    • Ham, Kyeong

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • kyeong.ham@uniarts.fi
    • Harju, Jukka

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • jukka.harju@uniarts.fi
    • Heiskanen, Asko

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • asko.heiskanen@uniarts.fi
    • Helasvuo, Mikael

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • mikael.helasvuo@uniarts.fi
    • Hyytinen, Tommi

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • tommi.hyytinen@uniarts.fi
    • Johannesen, Line

    • Lehtori, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • line.johannesen@uniarts.fi
    • Jordan, Paula

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • paula.jordan@uniarts.fi
    • Joukamo-Ampuja, Erja

    • Lehtori, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • +358503843488
    • erja.joukamo-ampuja@uniarts.fi
    • Juutilainen, Hanna

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • hanna.juutilainen@uniarts.fi
    • Jämsä, Annaleena

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • annaleena.jamsa@uniarts.fi
    • Kallio, Pauliina

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • pauliina.kallio@uniarts.fi
    • Keikkonen, Juha

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • juha.keikkonen@uniarts.fi
    • Keskitalo, Petri

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • petri.keskitalo@uniarts.fi
    • Kinnunen, Hanna

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • hanna.kinnunen@uniarts.fi
    • Kippo, Petteri

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • petteri.kippo@uniarts.fi
    • Kivikataja, Okko

    • Tuntiopettaja, S/Jazzmusiikki
      Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • okko.kivikataja@uniarts.fi
    • Kojima-Haarala, Mizuho

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • mizuho.kojima-haarala@uniarts.fi
    • Koskela, Sami

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • sami.koskela@uniarts.fi
    • Kotka, John

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • john.kotka@uniarts.fi
    • Koyama, Yuki

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • yuki.koyama@uniarts.fi
    • Kriikku, Kari

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • kari.kriikku@uniarts.fi
    • Kuoppa, Ilmari

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • ilmari.kuoppa@uniarts.fi
    • Larsson, Niklas

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • niklas.larsson@uniarts.fi
    • Latonen, Sari

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • sari.latonen@uniarts.fi
    • Laville, Emmanuel

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • emmanuel.laville@uniarts.fi
    • Linkola, Osmo

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • osmo.linkola@uniarts.fi
    • Loiske, Mari

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • mari.loiske@uniarts.fi
    • Lundell, Touko

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • touko.lundell@uniarts.fi
    • Luoma, Jaakko

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • jaakko.luoma@uniarts.fi
    • Magen, Sivan

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • sivan.magen@uniarts.fi
    • Malmivirta, Valtteri

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu
    • valtteri.malmivirta@uniarts.fi