Henkilöhaku

Voit etsiä henkilöitä nimellä tai rajata opetus-, tutkimus- tai palveluyksikön mukaan.

69 hakutulosta

    • Alanko, Petri

    • Lehtori, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • petri.alanko@uniarts.fi
    • Erkkilä, Lassi

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • lassi.erkkila@uniarts.fi
    • Haapaniemi, Anni

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • anni.haapaniemi@uniarts.fi
    • Harju, Jukka

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • jukka.harju@uniarts.fi
    • Heikinheimo, Hanna-Kaarina

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • hanna-kaarina.heikinheimo@uniarts.fi
    • Heiskanen, Asko

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • asko.heiskanen@uniarts.fi
    • Hyytinen, Tommi

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • tommi.hyytinen@uniarts.fi
    • Johannesen, Line

    • Lehtori, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • line.johannesen@uniarts.fi
    • Joukamo-Ampuja, Erja

    • Lehtori, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • +358503843488
    • erja.joukamo-ampuja@uniarts.fi
    • Juutilainen, Hanna

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • hanna.juutilainen@uniarts.fi
    • Keikkonen, Juha

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • juha.keikkonen@uniarts.fi
    • Keskitalo, Petri

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • petri.keskitalo@uniarts.fi
    • Koskela, Sami

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • sami.koskela@uniarts.fi
    • Kotka, John

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • john.kotka@uniarts.fi
    • Kriikku, Kari

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • kari.kriikku@uniarts.fi
    • Larsson, Niklas

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • niklas.larsson@uniarts.fi
    • Linkola, Osmo

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • osmo.linkola@uniarts.fi
    • Lundell, Touko

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • touko.lundell@uniarts.fi
    • Luoma, Jaakko

    • Tuntiopettaja, S/Puhaltimet, lyömäsoittimet ja harppu, Sibelius-Akatemia
    • jaakko.luoma@uniarts.fi