Henkilöhaku

Voit etsiä henkilöitä nimellä tai rajata opetus-, tutkimus- tai palveluyksikön mukaan.

29 hakutulosta

    • Ahlberg, Liisa

    • Tuntiopettaja, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki, Sibelius-Akatemia
    • liisa.ahlberg@uniarts.fi
    • Aspinen, Mika

    • Tuntiopettaja, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki, Sibelius-Akatemia
    • mika.aspinen@uniarts.fi
    • Hannikainen, Jorma

    • Yliopistonlehtori, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki, Sibelius-Akatemia
    • +358407104362
    • jorma.hannikainen@uniarts.fi
    • Hietaharju, Markku

    • Tuntiopettaja, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki, Sibelius-Akatemia
    • markku.hietaharju@uniarts.fi
    • Hätönen, Anne

    • Tuntiopettaja, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki, Sibelius-Akatemia
    • anne.hatonen@uniarts.fi
    • Kantola, Heli

    • Tuntiopettaja, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki, Sibelius-Akatemia
    • heli.kantola@uniarts.fi
    • Ketomäki, Hannele

    • Koulutuksen kehittämispäällikkö, S/Koulutuksen kehittäminen, Sibelius-Akatemia
      Tuntiopettaja, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki, Sibelius-Akatemia
    • +358505261961
    • hannele.ketomaki@uniarts.fi
    • Kiiskinen, Timo

    • Professori, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki, Sibelius-Akatemia
    • +358451124011
    • timo.kiiskinen@uniarts.fi
    • Kujala, Susanne

    • Tuntiopettaja, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki, Sibelius-Akatemia
    • susanne.kujala@uniarts.fi