Henkilöhaku

Voit etsiä henkilöitä nimellä tai rajata opetus-, tutkimus- tai palveluyksikön mukaan.

23 hakutulosta

    • Ahlberg, Liisa

    • Tuntiopettaja, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki
    • liisa.ahlberg@uniarts.fi
    • Hannikainen, Jorma

    • Yliopistonlehtori, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki
      Tuntiopettaja, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki
    • +358407104362
    • jorma.hannikainen@uniarts.fi
    • Hietaharju, Markku

    • Tuntiopettaja, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki
    • markku.hietaharju@uniarts.fi
    • Hyökki, Matti

    • Tuntiopettaja, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki
    • matti.hyokki@uniarts.fi
    • Hätönen, Anne

    • Tuntiopettaja, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki
    • anne.hatonen@uniarts.fi
    • Kiiskinen, Timo

    • Professori, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki
      Tuntiopettaja, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki
    • +358451124011
    • timo.kiiskinen@uniarts.fi
    • Kujala, Susanne

    • Tuntiopettaja, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki
    • susanne.kujala@uniarts.fi
    • Malmgren, Markus

    • Tuntiopettaja, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki
    • markus.malmgren@uniarts.fi
    • Metsistö, Susanna

    • Lehtori, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki
    • susanna.metsisto@uniarts.fi
    • Murto, Seppo

    • Tuntiopettaja, S/Kirkkomusiikki ja urut Helsinki
    • seppo.murto@uniarts.fi