Henkilöhaku

Voit etsiä henkilöitä nimellä tai rajata opetus-, tutkimus- tai palveluyksikön mukaan.

8 hakutulosta

    • Guerra Miranda, Luis

    • Tutkijatohtori, Y/Taiteellisen tutkimuksen tk CfAR
    • luis.guerra.miranda@uniarts.fi
    • Heikkinen, Tero

    • Tutkijatohtori, Y/Taiteellisen tutkimuksen tk CfAR
    • +358505287127
    • tero.heikkinen@uniarts.fi
    • Heimonen, Kirsi

    • Yliopistotutkija, Y/Taiteellisen tutkimuksen tk CfAR
    • +358503533289
    • kirsi.heimonen@uniarts.fi
    • Kanno, Mieko

    • Professori, Y/Taiteellisen tutkimuksen tk CfAR
    • +358503079992
    • mieko.kanno@uniarts.fi
    • Rouhiainen, Leena

    • Johtava tutkija, Y/Taiteellisen tutkimuksen tk CfAR
    • +358400792093
    • leena.rouhiainen@uniarts.fi
    • Saloranta, Elina

    • Tutkijatohtori, Y/Taiteellisen tutkimuksen tk CfAR
      Tuntiopettaja, K/Taidehistoria ja -teoria
    • elina.saloranta@uniarts.fi
    • Unmüssig, Jana

    • Tutkijatohtori, Y/Taiteellisen tutkimuksen tk CfAR
      Tuntiopettaja, T/Koreografian maisteriohjelma
    • jana.unmussig@uniarts.fi