Henkilöhaku

Voit etsiä henkilöitä nimellä tai rajata opetus-, tutkimus- tai palveluyksikön mukaan.

10 hakutulosta

    • Day, Jeremiah

    • Tutkijatohtori, Y/Taidekasvatuksen tutkimuksen tk CERADA, Taideyliopisto
    • jeremiah.day@uniarts.fi
    • Kamensky, Hanna

    • Tohtorikoulutettava, Y/Taidekasvatuksen tutkimuksen tk CERADA, Taideyliopisto
    • +358505999224
    • hanna.kamensky@uniarts.fi
    • Karttunen, Sari

    • Yliopistotutkija, Y/Taidekasvatuksen tutkimuksen tk CERADA, Taideyliopisto
    • sari.karttunen@uniarts.fi
    • Kortelainen, Ilmari

    • Tutkijatohtori, Y/Taidekasvatuksen tutkimuksen tk CERADA, Taideyliopisto
    • +358504437461
    • ilmari.kortelainen@uniarts.fi
    • Laes, Tuulikki

    • Tutkijatohtori, Y/Taidekasvatuksen tutkimuksen tk CERADA, Taideyliopisto
    • +358407104373
    • tuulikki.laes@uniarts.fi
    • Lehikoinen, Kai

    • Johtaja, Y/Taidekasvatuksen tutkimuksen tk CERADA, Taideyliopisto
    • +358504390517
    • kai.lehikoinen@uniarts.fi
    • Maijala, Sunna

    • Tutkimuskoordinaattori, Y/Taidekasvatuksen tutkimuksen tk CERADA, Taideyliopisto
    • +358505628300
    • sunna.maijala@uniarts.fi
    • Siljamäki, Eeva

    • Tohtorikoulutettava, Y/Taidekasvatuksen tutkimuksen tk CERADA, Taideyliopisto
    • eeva.siljamaki@uniarts.fi
    • Törmi, Kirsi

    • Tutkijatohtori, Y/Taidekasvatuksen tutkimuksen tk CERADA, Taideyliopisto
    • kirsi.tormi@uniarts.fi