Henkilöhaku

Voit etsiä henkilöitä nimellä tai rajata opetus-, tutkimus- tai palveluyksikön mukaan.

40 hakutulosta

    • Fredrikksson, Tiia

    • tanssitaiteen opiskelija, vuosikurssi 2020
    • tiia.fredrikksson@uniarts.fi
    • Giordani, Sanni

    • Tuntiopettaja, T/Tanssin koulutusohjelma, Teatterikorkeakoulu
    • sanni.giordani@uniarts.fi
    • Goria, Gabriele

    • Tuntiopettaja, T/Teatteriopettajan maisteriohjelma, Teatterikorkeakoulu
    • gabriele.goria@uniarts.fi
    • Hartikainen, Terhi

    • Tanssijantaiteen maisteriopiskelija, vuosikurssi 2019
    • terhi.hartikainen@uniarts.fi
    • Högsten, Johan

    • Tanssitaiteen opiskelija, vuosikurssi 2020
    • johan.hogsten@uniarts.fi
    • Ikonen, Vellamo

    • tanssitaiteen opiskelija, vuosikurssi 2020
    • vellamo.ikonen@uniarts.fi
    • Järvinen, Hely

    • Tuntiopettaja, T/Tanssin koulutusohjelma, Teatterikorkeakoulu
    • hely.jarvinen@uniarts.fi
    • Kaila, Anni

    • Tanssijantaiteen maisteriopiskelija, vuosikurssi 2017
    • anni.kaila@uniarts.fi