Henkilöhaku

Voit etsiä henkilöitä nimellä tai rajata opetus-, tutkimus- tai palveluyksikön mukaan.

45 hakutulosta

    • Aalto, Erno

    • Tuntiopettaja, S/Sävellys ja musiikinteoria
    • erno.aalto@uniarts.fi
    • Agopov, Vladimir

    • Lehtori, S/Sävellys ja musiikinteoria
    • vladimir.agopov@uniarts.fi
    • Apajalahti, Hannu

    • Lehtori, S/Sävellys ja musiikinteoria
    • +358505262046
    • hannu.apajalahti@uniarts.fi
    • Arho, Anneli

    • Tuntiopettaja, S/Sävellys ja musiikinteoria
    • anneli.arho@uniarts.fi
    • Chow, Fiona

    • Tuntiopettaja, S/Sävellys ja musiikinteoria
    • fiona.chow@uniarts.fi
    • Haapanen, Marika

    • Lehtori, S/Sävellys ja musiikinteoria
      Tuntiopettaja, S/Sävellys ja musiikinteoria
    • +358504630760
    • marika.haapanen@uniarts.fi
    • Hartikainen, Jarkko

    • Tuntiopettaja, S/Sävellys ja musiikinteoria
    • jarkko.hartikainen@uniarts.fi
    • Holkkola, Minna

    • Ainejohtaja, S/Sävellys ja musiikinteoria
      Tuntiopettaja, S/Sävellys ja musiikinteoria
    • +358505296492
    • minna.holkkola@uniarts.fi
    • Ilomäki, Lotta

    • Lehtori, S/Sävellys ja musiikinteoria
      Tuntiopettaja, S/Sävellys ja musiikinteoria
    • +358503843483
    • lotta.ilomaki@uniarts.fi