Henkilöhaku

Voit etsiä henkilöitä nimellä tai rajata opetus-, tutkimus- tai palveluyksikön mukaan.

10 hakutulosta

    • Ferm, Ulrika

    • Tuntiopettaja, K/Praxis, taiteen esittämiskäytännöt, Kuvataideakatemia
    • ulrika.ferm@uniarts.fi
    • Kaitavuori, Kaija

    • Lehtori, K/Praxis, taiteen esittämiskäytännöt, Kuvataideakatemia
      Tuntiopettaja, K/Taidehistoria ja -teoria, Kuvataideakatemia
    • +358504685141
    • kaija.kaitavuori@uniarts.fi
    • Kokko, Jaana

    • Tuntiopettaja, K/Praxis, taiteen esittämiskäytännöt, Kuvataideakatemia
      Tuntiopettaja, K/Tila-aikataide, Kuvataideakatemia
    • jaana.kokko@uniarts.fi
    • Mooney, Suzanne

    • Lehtori, K/Praxis, taiteen esittämiskäytännöt, Kuvataideakatemia
    • +358505294216
    • suzanne.mooney@uniarts.fi
    • Pirtola, Sampsa

    • Harjoittelija, K/Praxis, taiteen esittämiskäytännöt, Kuvataideakatemia
    • sampsa.pirtola@uniarts.fi
    • Rastenberger, Anna-Kaisa

    • Professori, K/Praxis, taiteen esittämiskäytännöt, Kuvataideakatemia
    • +358415141991
    • anna-kaisa.rastenberger@uniarts.fi
    • Tervo, Sakari

    • Lehtori, K/Praxis, taiteen esittämiskäytännöt, Kuvataideakatemia
    • +358505274153
    • sakari.tervo@uniarts.fi
    • Vainio, Jere

    • Harjoittelija, K/Praxis, taiteen esittämiskäytännöt, Kuvataideakatemia
    • jere.vainio@uniarts.fi
    • Yamanoi, Risako

    • Harjoittelija, K/Praxis, taiteen esittämiskäytännöt, Kuvataideakatemia
    • risako.yamanoi@uniarts.fi
    • Yau, Mandy

    • Harjoittelija, K/Praxis, taiteen esittämiskäytännöt, Kuvataideakatemia
    • mandy.yau@uniarts.fi