Henkilöhaku

Voit etsiä henkilöitä nimellä tai rajata opetus-, tutkimus- tai palveluyksikön mukaan.

22 hakutulosta

    • Aunesluoma, Kristiina

    • Koordinaattori, Y/Kirjasto TeaK/Kuva, Taideyliopisto
    • +358408609500
    • kristiina.aunesluoma@uniarts.fi
    • Haataja, Ilkka

    • Koordinaattori, Y/Kirjasto Siba, Taideyliopisto
    • +358505261951
    • ilkka.haataja@uniarts.fi
    • Harju, Tommi

    • Kirjastonjohtaja, Y/Kirjasto, Taideyliopisto
    • +358407104243
    • tommi.harju@uniarts.fi
    • Harviainen, Maaria

    • Päällikkö, Y/Kirjasto Siba, Taideyliopisto
    • +358407104225
    • maaria.harviainen@uniarts.fi
    • Heikkinen, Maarit

    • Tietopalveluneuvoja, Y/Kirjasto TeaK/Kuva, Taideyliopisto
    • +358469224681
    • maarit.heikkinen@uniarts.fi
    • Huttunen, Erkki

    • Asiantuntija, Y/Kirjasto, Taideyliopisto
    • +358505147818
    • erkki.huttunen@uniarts.fi
    • Jantunen, Mika

    • Tietopalveluneuvoja, Y/Kirjasto, Taideyliopisto
    • +358407104376
    • mika.jantunen@uniarts.fi
    • Kauppila, Hanna

    • Tietopalveluamanuenssi, Y/Kirjasto TeaK/Kuva, Taideyliopisto
    • +358400792095
    • hanna.kauppila@uniarts.fi
    • Klemetti, Jari

    • Koordinaattori, Y/Kirjasto, Taideyliopisto
    • +358407104221
    • jari.klemetti@uniarts.fi
    • Meronen, Minna

    • Päällikkö, Y/Kirjasto TeaK/Kuva, Taideyliopisto
    • +358408609501
    • minna.meronen@uniarts.fi